Home

stavba lodí Gentleman priateľský predčasný nemecký pohár 2018 kalórie opitý stlačiť

Slováci sa s komplikáciou popasovali bravúrne. Švajčiarov zdolali 7:1! -  Reprezentácia - Hokej - Športweb
Slováci sa s komplikáciou popasovali bravúrne. Švajčiarov zdolali 7:1! - Reprezentácia - Hokej - Športweb

Nemecký pohár 2018: Pozrite si momentky zo zápasu Slovensko - Švajčiarsko:  fotogaléria | SPORTNET
Nemecký pohár 2018: Pozrite si momentky zo zápasu Slovensko - Švajčiarsko: fotogaléria | SPORTNET

Rusi zdolali Švajčiarsko a vyhrali Nemecký pohár v Krefelde

Nemecký pohár 2018: Slováci začali turnaj tesnou prehrou so Švajčiarmi |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Nemecký pohár 2018: Slováci začali turnaj tesnou prehrou so Švajčiarmi | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Ďalšie zmeny v kádri Slovenska na Nemecký pohár! Pribudli aj mená  hokejistov HC Košice
Ďalšie zmeny v kádri Slovenska na Nemecký pohár! Pribudli aj mená hokejistov HC Košice

Nemecký pohár: Slováci neuspeli ani v druhom zápase, výberu Ruska podľahli  po predĺžení
Nemecký pohár: Slováci neuspeli ani v druhom zápase, výberu Ruska podľahli po predĺžení

Hodnotenie Nemeckého pohára: Napriek tretej priečke sa vyskytlo niekoľko  pozitív | Športky.sk
Hodnotenie Nemeckého pohára: Napriek tretej priečke sa vyskytlo niekoľko pozitív | Športky.sk

Na Nemecký pohár pätica Slovanistov | HC SLOVAN Bratislava

Nemecký pohár 2018 - Program, výsledky, tabuľka | SPORTNET

Nemecký pohár 2018 - Aktuálne články | Športky.sk

Naši susedia nám pomohli: Slovensko na Nemeckom pohári zostalo v hre o  prvenstvo! | Športky.sk
Naši susedia nám pomohli: Slovensko na Nemeckom pohári zostalo v hre o prvenstvo! | Športky.sk

ONLINE: Slovensko - Nemecko (Nemecký pohár 2018) | SPORTNET

Hockey Slovakia - 🏆 Nemecký pohár: GER – SVK Po prvej tretine je stav  zápasu nerozhodný 0:0. Držte nám palce v ďalších dvoch tretinách. 💪 📺  LIVE na RTVS 2 Foto: City-Press GmbH | Facebook
Hockey Slovakia - 🏆 Nemecký pohár: GER – SVK Po prvej tretine je stav zápasu nerozhodný 0:0. Držte nám palce v ďalších dvoch tretinách. 💪 📺 LIVE na RTVS 2 Foto: City-Press GmbH | Facebook

Vyradilo ho zranenie: Slovensko odcestuje na Nemecký pohár s vynútenou  zmenou v kádri
Vyradilo ho zranenie: Slovensko odcestuje na Nemecký pohár s vynútenou zmenou v kádri

V kádri hokejistov SR na Nemecký pohár sa udiali ďalšie tri zmeny

Project Site - HockeySlovakia - oficiálny web slovenského hokeja |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Project Site - HockeySlovakia - oficiálny web slovenského hokeja | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Filip Belányi v nominácii na novembrový Nemecký pohár | HC05

Hockey Slovakia - 🏆 Nemecký pohár: RUS – SVK Po prvej tretine je stav  nerozhodný 1:1. Držte nám palce ! 💪 📺 NAŽIVO na RTVS 2. Foto: City-Press  GmbH | Facebook
Hockey Slovakia - 🏆 Nemecký pohár: RUS – SVK Po prvej tretine je stav nerozhodný 1:1. Držte nám palce ! 💪 📺 NAŽIVO na RTVS 2. Foto: City-Press GmbH | Facebook

Slovenskí hokejisti začali Nemecký pohár prehrou so Švajčiarmi, rozhodla  druhá tretina - Webnoviny.sk
Slovenskí hokejisti začali Nemecký pohár prehrou so Švajčiarmi, rozhodla druhá tretina - Webnoviny.sk

Holešinský po prehre s Rakúskom: Rozhodla druhá tretina

Nemecký pohár: Tréner Ramsay a hráči Slovenska reagujú na druhú prehru na  turnaji
Nemecký pohár: Tréner Ramsay a hráči Slovenska reagujú na druhú prehru na turnaji

Nemecký pohár: Bondra strelil svoj štvrtý gól v reprezentácii, ale  Slovensko podľahlo Švajčiarsku - Webnoviny.sk
Nemecký pohár: Bondra strelil svoj štvrtý gól v reprezentácii, ale Slovensko podľahlo Švajčiarsku - Webnoviny.sk

Nemecký pohár: Slovensko sa lúči s turnajom výhrou nad domácim tímom,  obsadili sme posledné miesto
Nemecký pohár: Slovensko sa lúči s turnajom výhrou nad domácim tímom, obsadili sme posledné miesto