Slovensko na MS žien vo florbale 2017 (hodnotenie) | SPORTNET

Florbal-MS: Fínsko si zahrá o zlato proti Švédsku

Slovensko dnes zdolalo Estónsko na MS vo florbale 2021 (výsledok) | SPORTNET

LIVE STREAM: Slovensko - Švédsko (MS vo florbale žien 2021) | SPORTNET

FLORBAL: Slovenky prehrali vo štvrťfinále MS. O medaile nezabojujú - Dobré  noviny
FLORBAL: Slovenky prehrali vo štvrťfinále MS. O medaile nezabojujú - Dobré noviny

MS vo florbale žien: Slovensko - Poľsko 4:8. Končíme na šiestom mieste |  Huste.tv | Najnovšie športové správy
MS vo florbale žien: Slovensko - Poľsko 4:8. Končíme na šiestom mieste | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Slovenky rozstrieľali Austráliu a suverénne vyhrali skupinu na  majstrovstvách sveta vo florbale - Webnoviny.sk
Slovenky rozstrieľali Austráliu a suverénne vyhrali skupinu na majstrovstvách sveta vo florbale - Webnoviny.sk

ONLINE Slovensko - Singapur 12:2 (MS žien 2017 florbal) | SPORTNET

MS žien vo florbale - téma | Šport.sk

Florbal | Svet ŠPORTU

SR Florbal MS play off Ženy Slovensko Nemecko flor

Nové termíny šampionátov mužov aj žien, kvalifikácia žien na Slovensku! |  SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu
Nové termíny šampionátov mužov aj žien, kvalifikácia žien na Slovensku! | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

MS vo florbale mužov 2021: Slovensko na úvod zdolalo USA (výsledok, dnes) |  SPORTNET
MS vo florbale mužov 2021: Slovensko na úvod zdolalo USA (výsledok, dnes) | SPORTNET

MS vo florbale žien: Slovensko - Nemecko 6:1. Zahráme si o konečné piate  miesto! | Huste.tv | Najnovšie športové správy
MS vo florbale žien: Slovensko - Nemecko 6:1. Zahráme si o konečné piate miesto! | Huste.tv | Najnovšie športové správy

ONLINE: Slovensko - Austrália 21:1 (MS florbal, ženy) | SPORTNET

Rekordérka MS je aj v All Stars tíme. Nesmiem mať nos hore, tvrdí Hudáková  - Ostatné športy - Športweb
Rekordérka MS je aj v All Stars tíme. Nesmiem mať nos hore, tvrdí Hudáková - Ostatné športy - Športweb

MS vo florbale žien 2023 ▶︎ Program Slovenska, tabuľka, výsledky!

Slováci na MS v Helsinkách vo florbale obsadili siedmu priečku, vylepšili  svoje historické maximum - Webnoviny.sk
Slováci na MS v Helsinkách vo florbale obsadili siedmu priečku, vylepšili svoje historické maximum - Webnoviny.sk

Slovensko zorganizuje kvalifikáciu MS vo florbale 2019 | SPORTNET

MS vo florbale žien: Slovensko - Lotyšsko 7:5. Pripisujeme si prvú výhru na  šampionáte! | Huste.tv | Najnovšie športové správy
MS vo florbale žien: Slovensko - Lotyšsko 7:5. Pripisujeme si prvú výhru na šampionáte! | Huste.tv | Najnovšie športové správy