Home

materiál Atticus Oceania svetový pohár slalom drastický správa prepážka

Vlhova slalom | Petra Vlhová slalom Kranjska Gora Slovinsko Svetový pohár |  JOJŠPORT
Vlhova slalom | Petra Vlhová slalom Kranjska Gora Slovinsko Svetový pohár | JOJŠPORT

Slalom Levi 2022 svetový pohár – program, výsledky, video, štartová  listina. Petra Vlhová má pódium!
Slalom Levi 2022 svetový pohár – program, výsledky, video, štartová listina. Petra Vlhová má pódium!

Semmering 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky |  BetArena.sk
Semmering 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky | BetArena.sk

Svetový pohár OBRAZOM: P. Vlhová v paralelnom slalome skončila druhá

Svetový pohár v Jasnej: Obrovský slalom zrušený! | Šport7.sk

Svetový pohár po roku opäť zavíta do rakúskeho strediska Lech/Zürs: Petra  Vlhová bude prvenstvo obhajovať pred divákmi! | Nový Čas
Svetový pohár po roku opäť zavíta do rakúskeho strediska Lech/Zürs: Petra Vlhová bude prvenstvo obhajovať pred divákmi! | Nový Čas

Svetový pohár: Petra Vlhová zdolala Shiffrinovú a vyhrala slalom

SP v alpskom lyžovaní 2022/2023 DNES ⛷️program ŽENY | MUŽI

Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala  85. triumf | TA3
Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala 85. triumf | TA3

Are svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, LIVE

Na Vlhovej domácom snehu bude Svetový pohár po piatich rokoch

Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v Sestriere, nakoniec skončila  tretia - Webnoviny.sk
Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v Sestriere, nakoniec skončila tretia - Webnoviny.sk

ボード「Petra Vhová」のピン

Svetový pohár: Petra Vlhová - výsledok 1. kola obrovského slalomu | Šport.sk

Svetový pohár: Petra Vlhová dnes v prvom kole obrovského slalomu výrazne  zaostala za Shiffrinovou
Svetový pohár: Petra Vlhová dnes v prvom kole obrovského slalomu výrazne zaostala za Shiffrinovou

Petra Vlhová dnes výsledok 1 kolo - slalom / Špindlerův Mlýn | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - slalom, 2. kolo (Aare 2021) | SPORTNET

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto,  triumfovala Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto, triumfovala Shiffrinová | TA3

Sklamanie v americkom Killingtone. Vlhová skončila v obrovskom slalome  Svetového pohára šiesta | Regióny.zoznam.sk
Sklamanie v americkom Killingtone. Vlhová skončila v obrovskom slalome Svetového pohára šiesta | Regióny.zoznam.sk

Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila  Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila Shiffrinová | TA3

Petra Vlhová je po 1. kole slalomu vo Flachau prvá, má šancu na víťazstvo |  Šport.sk
Petra Vlhová je po 1. kole slalomu vo Flachau prvá, má šancu na víťazstvo | Šport.sk